Orbán védett árat vezetett be

Drámai döntés született hétfő délután a kormányülésen – Orbán Viktor rendkívüli lépést jelentett be, hogy megvédje a magyarokat az elszabaduló üzemanyagáraktól. A miniszterelnök egy Facebook-videóban közölte: a kormány védett árat vezet be a benzinre és a gázolajra. A döntés hátterében a Közel-Keleten kialakult olajválság áll, amely már most komoly nyomást gyakorol a nemzetközi piacokra. A kabinet szerint a cél világos: megakadályozni, hogy a drágulás elszabaduljon, és a magyar családok – különösen a legkisebb jövedelműek és a nyugdíjasok – fizessék meg a válság árát.
Orbán Viktor védett árat vezetett be a nyugdíjasoknak is! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük