35 év után derült ki

DNS-teszt árulta el: nem a saját családjuk nevelte fel őket. Csaknem 35 év után bizonyosodott be, hogy két újszülöttet elcseréltek a kórházban. 1990 októberében születtek koraszülöttként, ezért inkubátorba kerültek, és alig lehettek édesanyjuk közelében. Ekkor történhetett a végzetes hiba, amelynek következménye egész életükre kihatott.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük