Lebontás várhat a nyugdíjasok épületeire

Idehaza a legtöbb régi épület és melléképület az idősebb korosztály tulajdonában van! Elsősorban nem a bontás a cél, hanem a rendezettség! 2025 augusztusától jelentősen megváltoztak a épületek építésére megmaradására vonatkozó előírások. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük