Rengeteg utalványos nyugdíjast vágtak át! NEM IS TUDNAK RÓLA!

Az élelmiszer-utalványt eredetileg azért vezették be, hogy a nyugdíjasok, alacsony jövedelműek és rászorulók kedvezményesen juthassanak alapvető élelmiszerekhez. Több áruházlánc is elfogadja fizetőeszközként. ÉS ITT JÖN A CSAVAR! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük