Rengeteg utalványos nyugdíjast vágtak át! NEM IS TUDNAK RÓLA!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Nagybevásárlásom alkalmával öt darab, egyenként 5000 forintos utalvánnyal szerettem volna fizetni. Előtte a kasszánál érdeklődtem a feltételekről, kezemben a több utalvánnyal. Miután mindet érvénytelenítette a pénztáros, csupán egyetlen kupont adott át. Kérdésemre, hogy miért nem ötöt, az volt a válasz: külön kellett volna blokkolni, mert vásárlásonként csak egy utalvány váltható be. Az apró betűs szabályról persze senki nem szólt előre – pedig ez alapvető tájékoztatás lett volna.
EZUTÁN SZINTE MEGAL/ZTÁK A NYUGDÍJAS NÉNIT! MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük