A kormánytisztviselő drámája

Egy kormányhivatal magas rangú munkatársa nagy értékű l/pást követett el egy balassagyarmati Li/lben. Az ügy körülbelül egy hónappal ezelőtt történt, és mivel a lopás értéke meghaladta az 50 ezer forintos szabálysértési értékhatárt, büntetőeljárás indult ellene. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük