A kormánytisztviselő drámája

KÖVETKEZŐ OLDAL

A Nógrád Vármegyei Főügyészség a lopási üggyel kapcsolatban azt közölte a 444-gyel, hogy a gyanúsított beismerte tettét. A megyei főügyészség nem cáfolta a portálnak, hogy a büntetőügyben egy magas rangú, egy járási kirendeltséget vezető kormányhivatali munkatárs a gyanúsított. Közölték azt is, hogy a helyi rendőrkapitányság a nyomozás lezárása után az eljárás befejezését indítványozta a járási ügyészségnek.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük