Dunába vetette magát az OMSZ állomásvezetője!

Megrendítő hírről számolt be a Magyarországi Mentődolgozók Szövetsége (MOMSZ). Közösségi oldalukon közölték, hogy a mentőszolgálat elismert és köztiszteletben álló vezetője tragikus körülmények között hunyt el: tegnap este a Dunába vetette magát. A szövetség tagjai mély megrendüléssel és döbbenettel fogadták a hírt, hiszen kollégájuk hosszú éveken át fáradhatatlanul dolgozott mások megmentéséért.
Súlyos munkahelyi konfliktus áll a háttérben! MUTATJUK MI TÖRTÉNT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük