Dunába vetette magát az OMSZ állomásvezetője!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A tragédia mögött sokkal több húzódhat, mint elsőre gondolnánk. A Blikk információi szerint egy súlyos munkahelyi konfliktus vezethetett odáig, hogy az állomásvezető idegileg teljesen összeomlott. A MOMSZ szerint nemrégiben új régióvezető főorvos került a Közép-Dunántúli térség élére – abba a régióba, amelyhez Esztergom is tartozik. Az új főorvos érkezése azonban állítólag felforgatta a korábban megszokott rendet: nemcsak szakmai, hanem személyes ellentétek is felszínre kerültek. Pletykák szerint a régióvezető férjét nemrégiben menesztették a budapesti középvezetői posztjáról, és ez a sérelem annyira megviselte a főorvost, hogy az indulatok és bosszúszomj már a munkájára is rányomták bélyegüket.
MUTATJUK A KONFLIKTUSOKAT:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük