Dunába vetette magát az OMSZ állomásvezetője!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A MOMSZ beszámolója szerint az új régióvezető érkezése óta szinte forr a levegő a Közép-Dunántúli mentőszolgálatnál. Több középvezetővel is összetűzésbe keveredett, köztük az esztergomi állomásvezetővel is, aki korábban évtizedeken át kifogástalanul végezte munkáját. A poszt szerint azonban az új vezetővel való folyamatos konfliktusok teljesen felőrölték, és gyökeresen megváltoztatták az életét.
Kollégái is észrevették, hogy valami nincs rendben vele: az utóbbi hónapokban látványosan lefogyott, egyre visszahúzódóbbá vált, végül betegállományba is kényszerült. A korábban mindig határozott és kiegyensúlyozott állomásvezetőt teljesen megtörte a folyamatos nyomás és a feszültség – a munkáját egykor hivatásként élő férfi képtelen volt feldolgozni a munkahelyi sérelmeket.

VIA Blikk

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük