Véget ért a TV2 p/rkap/solati próbája, de sajnos csak egy pár sz/relme élte túl a műsort. Időközben azonban úgy tűnt új sz/relem is köttetett A 2. évadában, a fiatalok mégis külön távoztak. Most kiderült, mi történt velük. A 2 évadának végén is a szakítások voltak többségben, hiszen a végsőkig kitartó három párból csak Timi és Máté maradtak együtt, akik ráadásul jegyesekként távoztak. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Újabb front nyílt a rezsih/á/b0rúban! A DK rendkívüli parlamenti ülést akar – méghozzá azonnal. A cél nem kevesebb, mint hogy a téli hideg közepén több gázhoz és áramhoz juthassanak a családok kedvezm
Egy fontos művészi világ sötétebb lett egy nappal. Egy olyan alak távozott közülünk, akinek munkásságát generációk csodálták, bár arcát kevesen ismerték fel az utcán. Hangját viszont annál többen: ism
Korábban, a Békemenet során szólították meg Nagy Ferót az újságírók, hogy elmondja a véleményét a nagy visszhangot kiváltó, botrányos ügybe keveredett igazgatóról. Az énekes azonban nem tért ki hossza
Leave a Comment