Jön a 14. havi nyugdíj!

A kaposvári Lázárinfón az építési és közlekedési miniszter őszintén beszélt a magyar nyugdíjrendszer helyzetéről. Lázár János kiemelte: a jelenlegi 2,4 millió nyugdíjas ellátását nem korábbi megtakarításokból, hanem a most dolgozók járulékbefizetéseiből fedezik. Ez azt jelenti, hogy a rendszer szinte teljes mértékben a jelenlegi munkavállalók vállán nyugszik.
MEGSZÓLALT A 14. HAVI NYUGDÍJRÓL:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük