Gáspár Evelin csalással győzött a Sztárboxban! MUTATJUK!

Feszült hangulat, döbbent kommentelők és vádak, amilyeneket ritkán látni az TV képernyőjén – így zárult a Sztárbox vasárnap esti elődöntője! Gáspár Evelin a négy menetes küzdelem végén, egyhangú pontozással győzte le Bernáth Odettet, és bejutott a Szuperdöntőbe. A nézők azonban nem akarták elhinni az eredményt – a közösségi oldalakon percek alatt elszabadult a harag: „Csalás!”, „Apuci fizetett!”, „Ez már nem sport, hanem színház!” – záporoztak a kommentek.
MEGSZÓLALT GÁSPÁR GYŐZŐ IS! MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük