Utolérte a vég Károly királyt!

Károly király körül hónapokig egyre sűrűbb volt a titkolózás, miközben a palota mélyen hallgatott – pedig minden jel arra utalt, hogy nagy a baj! A király még 2024 elején került kórházba, akkor mindössze egy ártalmatlannak hitt rutinműtétről volt szó. Csakhogy a vizsgálatok után hidegzuhanyként jött a diagnózis: rákot találtak nála!
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük