Ezért történt a szolnoki buszbaleset!

A szolnoki Varga Katalin Gimnázium iskolába csapódott be valamivel tegnap reggel 8 óra előtt egy busz több mint 30 utasával. Közel két tucatnyian megsérültek, közülük egy ember állapota súlyos.
Ezért történt a szolnoki buszbaleset! MUTATJUK MI TÖRTÉNT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük