Miló Viki felképelte Attilát!

A „Házasság első látásra” legújabb évadában Miló Viki és férje, Attila már a kezdetektől komoly konfliktusokba keveredtek. Bár a műsorban egyelőre csak kisebb súrlódások láthatók, Viki több jelenetben is rosszullétre panaszkodott, amikor Attila túlzottan közel próbált kerülni hozzá.
Viki többször kérte férjét, hogy tartsa tiszteletben a határait, míg Attila a kapcsolat természetes részének tartotta volna a fizikai közelséget.
A feszültség végül odáig fajult, hogy Attila felállt az asztaltól, és faképnél hagyta Vikit – sok néző szerint ekkor már egyértelmű volt, hogy a kapcsolatuk mélyrepülésbe került.
EKKOR JÖTT A FORDULAT! MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük