Megint borzasztó dolog történt a Pilisben!

A Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat tájékoztatása szerint a kora esti órákban érkezett hozzájuk a riasztás, hogy valaki bajba került az erdőben. A helyszínre a rendőrök gyalogosan, a mentők pedig egy UTV járművel indultak. Kiderült, hogy a segélykiáltások valódiak voltak.
MUTATJUK MI TÖRTÉNT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük