Megint borzasztó dolog történt a Pilisben!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A bejegyzésük szerint a kora esti órákban kaptak egy riasztást, miszerint valaki nagy bajba került Pilisszentlászló felett, az erdőben. Két egység is útnak indult a keresésére. A segélykiáltások valósak voltak, a bajbajutott személy feltehetően tud/tmód0s/tó szerek hatása alatt állt, és az erdőben tapasztalt, vélt vagy valós félelmei miatt kért segítséget – írták a közösségi oldalukon.
EZ TÖRTÉNT PONTOSAN:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük