Megint borzasztó dolog történt a Pilisben!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A rendőrség és a mentőcsapatok közösen vezették ki az érintett személyt az erdőből, majd a mentőszolgálat további orvosi vizsgálatra szállította. Az eset szerencsére komolyabb következmények nélkül zárult, ugyanakkor ismét ráirányította a figyelmet a mentőszolgálatok gyors és összehangolt munkájának jelentőségére.

VIA blikk

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük