Bódiék finálé dráma!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A tegnapi fináléban látható volt a hatalmas csa/ás amit elkövettek! Így a nép azt követeli hogy adják vissza a nyereményüket vagy pedig fordítsák jótékony célra! Neked mi a véleményed?

Forrás: MSN / FB / TTOK

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük