Brutális felvétel került elő

Az egész országot megrázta az ötéves Dominik tragédiája. A kisfiú eltűnését követően órákon át kétségbeesetten kutattak utána, mígnem a Bucka-tóban találtak rá. A keresés során a környék összes elérhető kamerafelvételét átnézték, és előkerült az utolsó videó is, amelyen még életben látható a gyermek. Az RTL Híradó által bemutatott felvételek pontosan megmutatják, merre indult Dominik, mielőtt nyoma veszett.
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük