Az utóbbi napokban egyre több jel utal arra, hogy a magyar kórházakban új korszak kezdődhet: olyan szigorítások körvonalazódnak, amelyek a betegek és a hozzátartozók mindennapjait is teljesen átírhatják. A hírek szerint több intézmény vezetése is „rendkívüli helyzetre” hivatkozva készül drasztikus lépésekre.
OLYANNYIRA, HOGY ITT MÁR CSAK ÍGY LEHET MENNI A KÓRHÁZBA:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Feszültté vált a helyzet, miután a Magyar Államkincstár több mint 10 milliárd forintot emelt le Budapest számlájáról – írja a Mandiner. A lépésre reagálva Karácsony Gergely főpolgármester bejelentette
A húsvéti időszak hagyományosan nagyobb kiadásokkal jár, különösen az élelmiszerárak emelkedése mellett. A 9 000 forintos támogatás ugyan nem old meg minden problémát, de sok család számára jelenthet
Egy friss kormányrendelet-módosítás alapjaiban alakítja át a járóbeteg-ellátás eddig megszokott rendjét. Október 10-től a szakorvosi kontrollvizsgálatokhoz is kötelező lesz. MUTATJUK A RÉSZLETEKET! MO
Leave a Comment