Döntöttek az Örökbefogadásról Gáspár Beáék!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Nyáron történt valami. Győző fellépett egy állami gondozottak számára fenntartott intézményben, ahol én is ott voltam. Sokat beszélgettünk az ott élő gyerekekkel, sütit sütöttünk nekik, és megérintették az intézményben tapasztaltak, ezért elkezdett utánanézni az örökbefogadásnak.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük