Drámai búcsú a Nagy Duett-ben!

Fergeteges hangulat uralkodott A Nagy Duett negyedik élő adásában vasárnap este. A párosok szokásos produkciói után a múlt vasárnapi műsorral ellentétben, amikor A Bon-Bon és Radics Gigi Rabod vagyok című számát adták elő, nem sztárfellépővel folytatódott a műsor, hanem a versenyzők két csoportban egy-egy közös dalt adtak elő.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük