A hatóságok tájékoztatása szerint várhatóan a jövő hét elején érkeznek meg az első mi/rá/scsoportok az újonnan kialakított határ menti befogadóközpontba. Az előzetes tervek alapján hétfőn és kedden összesen mintegy 300 fő érkezésére számítanak. A belügyi szervek közölték, hogy a központ felkészült a fogadásukra, az egészségügyi és adminisztratív ellenőrzésekhez szükséges személyzet már a helyszínen dolgozik. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Hiába a hírnév, a reflektorok fénye, sok magyar művész az időskorra már anyagi gondokkal küzd. Korábban is írtunk arról, milyen siralmas nyugdíjakból próbálnak megélni a hazai sztárok — most pedig úja
Szombat délután szörnyű baleset történt a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Mályi-tónál: é/etét vesztette egy 14 éves f/ú, aki fü/dőzés közben tűnt el. A tó medre rendkívül hínáros, ami komoly veszélyt j
A kerékpározás többé nem csupán egészséges és zöld döntés – hanem szigorúan szabályozott közlekedési forma is. Szept. 1-től a KRESZ előírásai már nem lehetőségek, hanem kötelezettségek minden bringás
Leave a Comment