Kevesen emlékeznek rá, de amikor Zsófi az RTL-től hazatért anyacsatornájához, nemcsak műsorvezetői feladatokat kapott. Megbízták egy különleges küldetéssel is: ő lett a TV2 Klub arca, nagykövete, amely 2024. március 8-án indult el, kifejezetten nőknek szóló tartalmakkal. Átalakító műsorok, esküvős realityk, királyi családi titkok – minden adott volt a sikerhez. Igen ám, de most robbant a bomba: a TV2 Klub megszűnik, és 2026-tól visszatér a FEM3! Ha eltűnik a csatorna, akkor Zsófi szerepe is értelmét veszti… Vajon ez az első lépés a vég felé?
A TV2 programstratégiai igazgatója is megszólalt:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALKasza Tibi, aki a műsorvezetői feladatok mellett afféle pá/kap/solati tanácsadóként is funkcionál, már az első adásban megmutatta, hogy nem fél belemenni a ké/yes témákba. A műsorvezető
KÖVETKEZŐ OLDALHatalmas családi tragédia! Tragikus hirtelenséggel elhunyt a Bódi. A sürgősségire szállították. Az orvosok néhány vizsgálat után hazaengedték, azonban néhány órával később ismét rosszul
KÖVETKEZŐ OLDALBajnai Gordon visszatért és a Tiszával együtt akarja elvenni a magyarok pé/zét szé/osztva az u/rá/ok, multik, bankok között – hangsúlyozta Menczer Tamás a közö/ségi oldalán. „A Tiszát s
Leave a Comment