Erős üzenetet küldött Bárdosi Sándor a DPK-s nyugdíjasoknak!

Szombaton közel 12 ezren vettek részt a Digitális Polgári Körök első nagyszabású találkozóján. A program nem csupán politikai szereplőknek adott színpadot, hanem közéleti személyiségeknek és sportolóknak is. A résztvevők között volt Bárdosi Sándor olimpiai ezüstérmes birkózó, junior világ- és Európa-bajnok, valamint többszörös magyar bajnok, aki a Bajtársak DPK tagjaként szólalt fel – számolt be a Metropol.
EZT ÜZENI A NYUGDÍJASOKNAK:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük