A sajtótájékoztatón Orbán arról beszélt, hogy a korábbi kormányok idején sokszor elvették a pluszjuttatásokat, de a jelenlegi kabinet visszaállította a 13. havi nyugdíjat, és most tovább mennek: bevezetik a 14. havi nyugdíjat is. A bejelentés szerint 2026 januárjától indul a fokozatos kifizetés, amely azt jelenti, hogy a nyugdíjasok nem csak az egyszeri juttatást kapják meg, hanem hosszú távú pluszt is az éves jövedelmükhöz.
Orbán emlékeztetett arra is, hogy 15 éve kötöttek egy megállapodást a nyugdíjasokkal, amelynek lényege pont az, hogy a nyugdíjak ne veszítsenek reálértékükből – ezt a kormány azóta is tartja és erősíti.
ERRE SZÁMÍTHATNAK A NYUGDÍJASOK:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALBotrányos jelenetek zajlottak le a fővárosban, miután a Béke menet és a Nemzeti menet résztvevői a felvonulás végén egymásnak estek. A két csoport tagjai eleinte csak szóváltásba kevere
KÖVETKEZŐ OLDALLovas Annabella, a 32 éves realityszereplő, akit a 2021-es Bachelor magyar változatában, A Nagy Ő-ben ismerhettek meg a nézők, tr/gikus körülmények között vesztette é/etét. Ho/ttes/ét t
KÖVETKEZŐ OLDALElfo/adhat/tlan ne/elési módszert választott egy törökbálinti óvodapedagógus arra, hogy megpróbálja fe/yelm/zni az egyik ki/gyer/eket. Információink szerint a 60 év körüli asszony ̵
Leave a Comment