Péntek este a Nyugati felé tartó Nyírség InterCity Debrecennél, a Déli sor közelében elütött egy férfit. A vonat utasait egy következő szerelvény vitte tovább, ám a férfi életét már nem lehetett megmenteni. Az OMSZ szerint a helyszínen megállapították a halál tényét. A helyszínelés miatt Ebes és Debrecen között csak egy vágány maradt, ez pedig az esti órákban komoly késéseket okozott a záhonyi fővonalon. Ráadásul: alíg egy héttel korábban, szintén Ebesen gázolt egy személyvonat egy 40 éves férfit. A szakemberek szerint: összeérnek az esetek – mi történik a magyar vaspályák mentén?
KÖVETKEZŐ OLDALFelfoghatatlan az a hatalmas űr, amit magad után hagytál, és a legszörnyűbb, hogy nem lehet ellene semmit tenni. – Totálisan összetört a Schobert család! A tragikus balesetről azó
KÖVETKEZŐ OLDALAz utóbbi hetekben újra fellángoltak a pletykák: sokan biztosra vették, hogy Mikes Anna gyermeket vár. A közösségi oldalakon és a bulvárlapokban egyre több utalás jelent meg, melyek a l
KÖVETKEZŐ OLDALAz informatikusok olyan ötlettel álltak elő, amitől percek alatt lángba borult a közösségi média: a 65 év felettiek csak akkor használhassák szabadon az internetet, ha előtte levizsgázn
Leave a Comment