Feljelentették a TV2-t a Megasztár botrány miatt!

Forrnak az indulatok a nézők körében: a Megasztár idei évada eddig is tele volt megosztó pillanatokkal, de most tényleg elszakadt a cérna. A műsor, amit egykor milliók szerettek, mára egyre inkább a drámáról és a megal/ztatásról szól, nem pedig a tehetségről. A közösségi oldalakon tombol a népharag – sokan úgy érzik, a produkció végleg elvesztette a varázsát, és már csak a botrányokból él.
MUTATJUK MI AKASZTOTTA KI A BIZTOSÍTÉKOT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük