Figyelmeztetik a lakosságot! Ezt már TILOS halottak napján!

A rendőrség idén külön figyelmeztette a lakosságot: A hatóságok szerint ilyenkor megnő a lopások, zaklatások és balesetek száma. A tolvajok és rosszakarók a meghitt gyertyafényes órákban csapnak le leggyakrabban, amikor a sírkertek már félhomályba borulnak.
Sokan mégis megvárják az estét, hogy lássák a gyertyák fényét – ám ez komoly biztonsági kockázatnak számít. Így már TILOS a temetőt látogatni!
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük