Gyászol a Republic zenekar

Mióta a Republic legendás frontembere, Cipő örökre távozott, a zenekar és rajongói szíve mélyén tátongó űr sosem telt be. A fájdalom, amit akkor átélt az ország, máig érezhető minden dalukban, minden fellépésükben. Most újabb, a csapat gerincét adó személyt veszítettek el.
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük