Hazamehet a nyugdíjas gázoló!

Szenzáció a közéletben: jöhet a 15. havi nyugdíj. A választók szerint ez mindent eldönthetne. Egyre élénkebb po/itikai vi/át váltott ki a napokban felröppent hír, miszerint a kormány fontolgatja a 15. havi nyugdíj bevezetését. A közéleti dis/urzus már most fo/r, és a választópolgárok körében is megindultak a találgatások. A kormányoldalhoz közel álló elemzők szerint a lépés illeszkedne a Orbán Viktor vezette kabinet eddigi család- és nyugdíjpolitikájába. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük