Háztűz! Hat embernek kellett kiköltöznie!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A hivatásos egységek három vízsugárral oltották a lángokat, a házból kivittek egy gázpalackot is, amelyet nem ért tűz. A tűzoltók megbontották a tetőt is, hogy a tűz ne tudjon továbbterjedni. A Katasztrófavédelem tájékoztatása alapján a családi ház tetőtere és melléképületek égtek, utóbbiakban háztartási eszközöket, ruhaneműket, szemetet tároltak. A helyszínre nagy erőkkel vonultak a város hivatásos tűzoltói, a rajok körülhatárolták, majd eloltották a lángokat.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük