Herceg Erika távozik!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Megasztár Nincs dráma nélkül! Legalábbis nagyon úgy tűnik, hogy az esti adás sem telik el botránymentesen. Ezúttal Herceg Erikát akasztja ki két versenyző produkciója. „Mind a kettőtöktől egy nagyon rossz éneklés volt, és párbajgyőztest kell választani. Én nem tudok ebből párbajgyőztest kihozni. Számotokra véget ért a Megasztár” – jelentette ki Herceg Erika a produkció után, mire döbbent csend telepedett a stúdióra. Egy ideig a többi zsűritag sem találta a szavakat. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük