Hidegzuhany éri a nyugdíjas élelmiszer-utalványt beváltókat!

A kasszásként dolgozó Dóri már számolt be a femcafe-nak különleges helyzetekről: már vannak olyan nyugdíjasok, akik elkezdték beváltani az élelmiszer-utalványt. Sokan tudják, hogyan működik, de rengetegen még most is ledöbbennek. Ő 3000 forintos utalvánnyal akart fizetni…

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük