Megszakították az ÉLŐ HÍRADÓT! EZ TÖRTÉNT!

A jelenet az Országos Vérellátó Szolgálatról szóló riport közben zajlott. A 26. perctől visszanézhető felvételen éppen Deme Orsolya, a szolgálat országos koordinátora beszélt a kombinált transzplantációk jelentőségéről, amikor a képen hirtelen megjelent egy férfi.
A férfi – aki feltehetően épp véradáson vett részt – egyszerűen felállt a mellette lévő ágyról, majd vagy szándékosan, vagy teljesen véletlenül belesétált a kamera képébe. Ezáltal teljes egészében láthatóvá vált pólójának feltűnő mintázata.
EKKOR MEGSZAKÍTOTTÁK AZ ADÁST!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A Volvo elektromosítási stratégiájának fejlődése, kezdve az első plug-in technológiai próbálkozásaikkal a 2000-es évek végén, minden szempontból figyelemre méltó.
Akik hosszabb memóriával rendelkeznek, emlékezhetnek a 2007-es C30 alapú ReCharge Conceptre: egy „sorozat-hibrid” autóra, amely akár 62 mérföldet is képes volt megtenni kizárólag elektromos üzemmódban, és amely egy 1,6 literes benzines motort használt az akkumulátorok töltésére, amelyek a négy elektromos motort táplálták. Ezt követően két dízel-elektromos V70-es autót is futtattak, amelyeket a Volvo a Vattenfall energiaellátóval közösen végzett kutatási kísérlet részeként tesztelt.
A „Thor kalapácsa” fényszórók továbbra is a Volvo egyik legkönnyebben felismerhető dizájnjegyét jelentik. Ma is fantasztikusan néznek ki, több mint négy évvel a V90 bevezetése után.

Ezek a plug-in kombik akár 19 mérföldes elektromos hatótávolsággal rendelkeztek, és 2010-ben a Volvo munkatársai számára adták őket, hogy valós környezetben értékeljék az erősségeiket és gyengeségeiket. Annyi biztos, hogy az egyik legfőbb kritika az volt, hogy az 11,3 kWh-s akkumulátor nem biztosított elég mentes szén-dioxid-kibocsátás nélküli hatótávolságot.
Azóta azonban a dolgok gyorsan felgyorsultak. A Geely óriási pénzbeli támogatásával a Volvo képes volt kihasználni az ilyen projekteken szerzett tapasztalatokat, hogy előnyre tegyen szert a német riválisaival szemben. Így 2012-ben megérkezett a dízel-elektromos plug-in hibrid Volvo V60, amit fokozatosan követtek a nagyobb teljesítményű, prémium benzines-elektromos modellek, amelyek vonzó és stílusos módot kínáltak a cégautó-tulajdonosok számára az üzemanyag- és adóköltségek csökkentésére.
2020-ra a Volvo teljes modellkínálata elektromosított, beleértve a mild-hibrid és teljesen elektromos modelleket is. Ugyanakkor a Volvo dolgozott azon is, hogy néhány nagyobb, drágább plug-in hibrid modelljét pénzügyileg elérhetőbbé tegye, mivel a rivális gyártók elektromos portfóliói is elkezdték bővíteni a kínálatot.
A V90 T6 Recharge egyik ilyen autó. A Volvo zászlóshajó kombijának új frissített változata nemcsak hogy egy kicsit kevesebb teljesítménnyel rendelkezik, mint a T8 Twin Engine elődje, hanem egy kicsit alacsonyabb árval is érkezik. És ami kulcsfontosságú, hogy az autó beléphet a keresett 10%-os céges autóra vonatkozó adókedvezményes kategóriába, feltéve, hogy nem pazarolunk túl sok extra felszerelésre.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük