A baba egy akciófigura, amely őt mintázza. A Bochkor-babához olyan kiegészítők is tartoznak, mint mikrofonok, bsüvegek, sőt, még egy lemezlejátszó is. A kérdés pedig felmerül: Ön vásárolna egy saját Bochkor-babát?
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A Qashqai nagy középkorú ráncfelvarrása jelentős javulást hozott a belső tér érzékelt minőségében. Magasabb felszereltségű modellekhez gazdagabb alcantara suéd bélés került, bár a középkategóriás változatokhoz, mint a tesztautónk, az N-Connecta, nem adták hozzá őket.
Ezért elismerés illeti a Nissan-t, hogy még ennek a változatnak az alkatrészei és felszerelései is megnyugtatóan szilárdnak tűnnek és érezhetők. Persze, van néhány olyan anyag, ami nem tűnik prémium minőségűnek – például az új, mintás díszítőelem az műszerfal és a kesztyűtartó között elég olcsó hatást kelt. Az alsó részeken is találunk néhány karcos műanyagot, de összességében az anyagminőség jó.
A Qashqai 1,3 literes, 156 lóerős mild-hybrid hajtáslánca kicsit átlagos benyomást kelt a vezetői ülésből, bár elfogadható.
Meglepően nyomatékos alacsony fordulatszámnál, miután a turbófeltöltő felpörgött – bár nem a legsimább motor, amikor a kuplungot engedjük, mivel az elektromos támogatás nem képes kompenzálni a turbófeltöltős motor pillanatnyi tunyaságát. A vezethetőség jó, amint a motor húz, de nem reagál azonnal, és nem pörög különösebben lelkesen 4000 rpm felett. Magas fordulaton durvábbá és zörgősebbé válik, mint amit a simább alsó fordulatszámokon tapasztalt viselkedése alapján várnál.
A teljes hibrid e-Power modell esetében – ha nem lenne néha hallható a háromhengeres benzines motor zúgása terhelés alatt elölről – a Qashqai könnyen összetéveszthető lenne egy tisztán elektromos rendszerrel, sok időn keresztül.