A nézőknek mindössze három percük volt, hogy újabb voksokat küldjenek kedvenceikre. A szavazás tétje óriási volt, hiszen ez volt az utolsó esély Stohl Andráséknak és Mihályfi Lucáéknak a versenyben maradásra. Mindkét páros erős produkcióval állt elő, a rajongók pedig lázasan buzdították kedvenceiket a közösségi médiában.
A rajongók szerint valami nem stimmelt:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
Az új autók fejlesztési költségvetései hatalmasnak tűnhetnek, de jellemzően kompromisszumokkal járnak – amit a dizájnra költenek, azt nem tudják dinamikára költeni, és így tovább. A számok összerakásának kihívása különösen nehéz a tömegpiaci termékeknél, mint a Renault Megane, ahol a profitmarzsok szűkek, és ezért a termék kiemelkedésére fordítható összeg még szűkebb.
Szóval az első gondolat, ami eszébe jut az embernek, amikor ránéz erre az unalmas új Megane-ra, hogy talán nagyszerű vezetni. A remény az, hogy minden pénz, amit nem költöttek egy egyedi dizájn nyelv kitalálására vagy továbbfejlesztésére az előző generációhoz képest, azt a termék vezetési élményének javítására fordíthatják, hogy áthidalják azt a viszonylag nagy szakadékot, ami közte és a legjobb vezetési élményt nyújtó autók között van a kategóriában.
A Renault-nak biztosan van elég lehetősége arra, hogy jól csinálja; a Megane-t széles választékban árusítják, van belőle hatchback, coupé, coupé/kabriolet, Renault Megane Sport Tourer (kombi) és természetesen a legendás Megane Renaultsport kivitel, ahol a márka hagyományosan kiemelkedett.
A motorok sokfélék és változatosak, és nem mindegyik elérhető minden karosszéria változathoz.
Ezek között szerepelnek a 1.2, 1.6 és 2.0 literes benzinesek, valamint a 1.5, 1.6, 1.9 és 2.0 literes dízelek, mind különböző beállításokkal és teljesítményekkel.