Erre senki nem számított! Megvan Orbán Viktor utódja!

Ruff Bálint tréfával válaszolt, mondván: „Hende Csaba biztos nem” – mire a közönség nevetésben tört ki. Komoly nevet azonban ő nem említett, így a figyelem Török Gábor felé fordult.
A politológus nem tért ki: ha választania kellene, ő Szijjártó Pétert tartja legesélyesebbnek.
Szijjártó mint utód? –
Török Gábor szerint Szijjártó Péter nemcsak Orbán bizalmi embere, hanem olyan politikus, aki hosszú ideje aktív részese a Fidesznek.
Diplomáciai tapasztalat, belső lojalitás, politikai túlélőképesség – ezek mind mellette szólnak. Egy rendszerből építkező politikai struktúra számára ő tűnhet a leglogikusabb folytatásnak.
EKKOR VÁRATLAN DOLOG TÖRTÉNT:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A Peugeot számára már szokássá vált, hogy a családi kompakt hatchback piacon marad, talán mióta az 1993-as szép vonalú 306 felváltotta a szögletes 309-et, és azzal, hogy valami egy kicsit kisebb, mint a szokásos, megmutatta, hogy a kisebb dolgok mindenféle szempontból jobbak lehetnek.
Az új 308 nem olyan kicsi. Valójában, mivel 55 mm-t adtak a tengelytávjához, most 4365 mm hosszú, tehát több mint 100 mm-rel hosszabb, mint az előző modell, emellett szélesebb és valamivel magasabb is. Mégis, a kicsit alacsonyabb, szélesebb összarányok sportosabb megjelenést adnak az autónak, mint amit az előző 308 képviselt.
Az új dizájn nyelv sok felületi bonyolultságot tartalmaz, ami leginkább az autó formázott csomagtérajtaján látható. Az összes kerék öntött alumínium, a belépő szintű modelleken 16 colosak, míg a tesztelt változaton 18 colosak. Az első sárvédőn található Peugeot embléma azt jelenti, hogy a legmagasabb felszereltségű GT vagy GT Premium modellel van dolgunk.
Aki összehasonlítja más versenytársakkal, az észreveheti, hogy a 308 még mindig egy kicsit rövidebb a Ford Focusnál, Seat Leónál és Toyota Corollánál, valamint a szegmens praktikusságra koncentráló modelljeinél (Skoda Octavia, Honda Civic stb.).

A Peugeot 308 (2014-2021) és a régi Peugeot 308 (2007-2013) előző modellektől eltérően az új verzió benzin-, dízel- és plug-in hibrid hajtásláncokkal is elérhető, míg az elektromos verzió még várat magára. A Stellantis frissített EMP 2 v3 járműplatformja az oka annak, hogy mindezt meg tudja valósítani, mivel az alkalmazáshoz elég széleskörűen áttervezték, de a Vauxhall Astra és DS 4 alatt is használták.
A 308-ban az első felfüggesztés klasszikus McPherson típusú, míg a hátsó tengely egy torziós gerendát használ, jelenleg függetlenül attól, hogy melyik motort választjuk.
A Peugeot 308 Hybrid 180 és 225 változatai mind elöl hajtósak, 1,6 literes turbós benzinmotorjukat 109 lóerős elektromos motorral kombinálják, és egyes esetekben több mint 40 mérföldes hivatalos elektromos hatótávolságot kínálnak.
De ha inkább egy 1,2 literes háromhengeres motort választasz, több mint 6000 fontot spórolhatsz a listaáron, és több mint 300 kg-ot a jármű súlyán, miközben a Peugeot jól ismert Puretech motorját kapod, akár 129 lóerővel és 170 lb-ft nyomatékkal. Az általunk tesztelt, viszonylag magas felszereltségű autó 1358 kg-ot nyom teljes tankkal, szemben a minimális tömegre vonatkozó 1288 kg-os igényléssel: rendkívül könnyű egy modern C szegmenses autóhoz képest.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük