A kiesése után Bálint Antónia a Borsnak mesélt élményeiről és érzéseiről. Elmondása szerint nagyon élvezte a farmi életet, és azért is vállalta a részvételt, mert kíváncsi volt rá, milyen lehet egy ideig technológia és a mindennapi civilizációs kényelmek nélkül élni.
Bár érezte, hogy valamennyire kilógott a csapatból, elmondása szerint minden erejével a feladatokra koncentrált, és igyekezett mindenkivel jól kijönni. A kiszavazás így mégis rosszul érintette, hiszen kedvelte a csapattársait, és nehéz volt megélni a döntést.
„Végül az döntött, hogy volt egy konfliktus, és ilyenkor az ember arra szavaz, akivel a nézeteltérés kialakult” – magyarázta.
EKKOR ÁRULTA EL PÁKÓRÓL:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A Kia EV6 GT egy kihívásokkal teli teret képvisel. A nagy teljesítmény fogalma mindig is benne volt a modern elektromos autók ígéretében. De mivel már annyira hozzászoktunk az elektromos sportautó gondolatához, egyes kritikusok úgy tűnik, már leírták őket, mint sterilitást, egydimenziós jelenségeket, amelyek alapvetően nem vonzóak.
Ez azt jelenti, hogy az olyan autók, mint a Kia EV6 GT, komoly kihívással néznek szembe, amikor meg kell győzniük néhány embert arról, hogy képesek teljesíteni a rajongói autók elsődleges célját. Érdekes lesz figyelni, hogyan kezelik ezt a kihívást az elkövetkező hónapokban és években.
Miután idén korábban megjelentek az Egyesült Királyság szalonjaiban, az EV6 GT nem más, mint a leggyorsabb, legerősebb, legdrámaibb és legizgalmasabb sorozatgyártású autó, amit a Kia valaha épített – vagy legalábbis így írják a vállalat promóciós anyagai.
A kritikusan elismert alap EV6 vázszerkezetét megosztva, a GT nemcsak teljesítményt, hanem technikai kifinomultságot is hozzáad. Az új, nagy teljesítményű hátsó motor elsősorban a látványos 3,5 másodperces 0-100 km/h gyorsulási időt hivatott biztosítani, de az adaptívan felfüggesztett, mechanikus nyomatékváltású és részletesen hangolt teljesítmény beállítások azt célozzák, hogy az autó dinamikai képességeit sokkal magasabb szintre emeljék.
És mindezt – 577 lóerő csúcs teljesítménnyel – mindössze annyiért, amennyibe egy 345 lóerős Porsche Cayman S vagy egy 369 lóerős BMW M340i kerül, valószínűleg nem kerülte el a figyelmét. A Cadillac Lyriq nemcsak azért jelentős, mert az amerikai márka első, egyedileg tervezett elektromos autója, hanem azért is, mert jelezni kívánja a márka új tervezési korszakát, amely segíthet a márka újjáélesztésében és újragondolásában egy új generáció számára. Az Egyesült Királyságban a Cadillac jelenleg csak egy korlátozott számú teljesítmény-szedánt kínál, mint például a CT5-V Blackwing, de várhatóan ez változni fog: a GM jelenleg nagy visszatérésre készül az európai piacra teljes elektromos kínálattal, és bár semmi nincs megerősítve, széles körben várják, hogy a Lyriq lesz a zászlóshajó ajánlatuk a visszatéréshez.
Első alkalommal a GM Michigan-i Milford Proving Ground zárt, privát tesztpályáján próbálhattuk ki a Lyriq-ot. Bár a tesztelésünk korlátozott volt, éppen elég reprezentatív ahhoz, hogy jó képet kapjunk a járműről.
Az amerikai piacon a Cadillac márka az utóbbi években küzdött a megfelelő vonzerő megtalálásával, mivel kínálata olyan prémium szedánokat tartalmaz, amelyek nem tudják felvenni a versenyt az európai riválisokkal, valamint nagy, puritán SUV-kat, mint a Cadillac Escalade.