Egy életre szól… – Mondták. „ Annyira más világból jövünk, másként szocializálódtunk, ráadásul teljesen mással is foglalkozunk a mindennapjainkban, hogy bármennyire is hihetetlen, de ettől igazán működőképes a kettősünk.
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A kormányon lévő fényes felület miatt a gombok első ránézésre haptikusnak tűnhetnek, de valójában valódi, fizikai nyomógombok. A kormány mögötti karok „erdője” pedig nem zavaró, minden jól kézre esik.
Kissé csalódást kelt viszont, hogy a nagy digitális műszeregység nem kínál több testreszabási lehetőséget. Bár több, látványos elrendezés közül lehet választani, egyik sem használja ki igazán jól a rendelkezésre álló képernyőterületet — például nem lehet egyszerre megjeleníteni az energiafelhasználás/regeneráció mérőt és a térképet.
Az anyaghasználat vegyes benyomást kelt. Az ülések és a műszerfal textilborítása otthonos, nappali-szerű hangulatot teremt, a kormánykerék szintetikus bőrborítása szinte a valódi bőr érzését kelti, és az ajtók belseje is puha tapintású anyaggal van bélelve.
Viszont az ajtók felső éle, ahol az ember gyakran pihenteti a karját, kemény műanyag, akárcsak a műszerfal alsó „állkapocs” része, ahol a vezeték nélküli telefontöltő kapott helyet. Az ajtókon található Alcantara betét önmagában kellemes, de stílusban nem igazán illik a többi felülethez. Nem arról van szó, hogy a Renault spórolt volna a beltéren — inkább úgy tűnik, mintha a belső tér különböző elemein dolgozó dizájnerek nem igazán egyeztettek volna egymással.
Miközben a szupersportautók világában tovább dúlnak a lóerőháborúk, az elektromos ferdehátúak gyártói mintha csendben megegyeztek volna egy ideális teljesítményszinten: valamivel több mint 200 lóerő és nagyjából hét másodperc 0–100 km/h-ra.