A koncert során ugyan néhány pillanatra megjelent a közönség előtt, azonban egy bot segítségével tudott csak közlekedni. Ez sokakban kérdéseket vetett fel, és többen találgatták, mi állhat a háttérben. A válaszra végül Péter Szabó Szilvia adott magyarázatot.
– Szerettük volna elkerülni a találgatásokat, ezért őszintén elmondom, hogy Tominak nemrég sztrókja volt, amelyből jelenleg is gyógyul. Sajnos fizikailag még nem épült fel annyira, hogy részt vehessen a teljes koncerten. Ahogy a közönség is láthatta, még szüksége van a botra, hogy stabil maradjon. Nagyon bízunk benne, hogy hamarosan teljesen felépül, addig is minden támogatást megadunk neki – nyilatkozta az énekesnő.
ESÉLYEK A GYÓGYULÁSRA:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
Régen volt már, hogy a Peugeot tévében, rádióban és magazinokban hirdette erőteljes oroszlános modelljeit, de azok számára, akik emlékeznek, amikor még tette, párhuzamot láthatnak a 80-as és 90-es évek végi viszonylagos kereskedelmi sikerük és a mai helyzet között.
A cég fokozatosan egyre inkább a pseudo-prémium márka területére mozdul el, folyamatosan élesebben megtervezett autókat dobva piacra, vonzó, anyagilag is csábító belső terekkel, modern motorokkal, amelyek relevánssá teszik őket.
A 308 az első modell, amely megkapta a Peugeot új oroszlán emblémáját, amely a cég 1960-as évekbeli ikonográfiájának újraértelmezése, amit a 404-es modell vérzett ki. Az embléma elég nagy ahhoz, hogy takarja az autó biztonsági transzpondereit.
Az Egyesült Királyságban és máshol a Peugeot visszaszerezte a piaci részesedésének nagy részét, amit a 2000-es évek közepén a német márkák miatt elveszített. Azonban, míg a kompakt SUV-k és elektromos modellek hajtják a növekedését, még nem sikerült igazán feléleszteni azt a szellemiséget, amely az 1980-as évek nagyszerűen kezelhető hatchbackjeit és szalonjait hozta: olyan autók, mint a 205, 405, 406, 309 és 306.
A héten megtudjuk, hogy a cég teljesen új középkategóriás hatchbackje, a Peugeot 308 képes-e visszahozni a régi Peugeot egyértelműbb dinamikus jellemzőit. Ez a második alkalom, hogy a cég újrahasznosította a 308-as modellnevet a VW Golf szegmensében, és a régi verzió járműépítkezését is újragondolta és felújította, miközben tiszteletben tartja a 308 viszonylag kisebb arányait egy olyan kategóriában, ahol már egyre nagyobb autók a jellemzőek.
Mégis, ez az autó nem idegen az új technológiáktól. Ez az első 308, amely csatlakozó-hibrid hajtásláncot kínál, és jövőre az első, amely teljesen elektromos lesz, e-308 néven. Azok számára, akik inkább a hagyományos megoldásokat kedvelik a motorháztető alatt, a Peugeot benzines és dízel motorváltozatokat is kínál – és mi az egyik hagyományos benzinest választottuk a teszteléshez.
A Peugeot brit piacra szánt 308-as kínálata körülbelül 25 000 fonttól kezdődik a benzinmotoros modelleknél. A normál benzines modellről plug-in hibridre váltani jelentős, 6500 fontos áremelkedést jelent, de ezt a költségcsökkentés révén, például az alacsonyabb fenntartási költségeken visszanyerhetjük. Egy SW kombi körülbelül 1200 fonttal drágább, mint egy hatchback.
A felszereltségi szintek az Active Premium szinttel kezdődnek, és az Allure, Allure Premium, GT és GT Premium szinteken emelkednek. A közepes Allure Premium szinthez 17 colos könnyűfém kerekek, vezeték nélküli eszköztöltés és okostelefon-mirrózás jár alapfelszereltségként.