A pénteki incidens során egy olyan nő ült a volán mögött, akinek korábban bevonták a jogosítványát, így nem is vezethetett volna. A helyszínen ugyan megállt, hogy megnézze a következményeket, de ezt követően segítségnyújtás nélkül eltűnt. A helyiek megrendülve fogadták az esetet, hiszen az áldozatot jól ismerték és szerették. Többen azt állítják, hogy az elkövető dr/g hatása alatt lehetett.
ÍGY VAN MOST A TRAGIKUS SORSÚ POSTÁS:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
Az előző évtized a dízelmotorokról szólt, és az Alfa Romeo sem maradhatott ki ebből a trendből. A kínálat kezdetben egy 105 lóerős 1.6L és egy 2.0L MultiJet motorból állt, amely 140 vagy 170 lóerővel volt elérhető. A 2014-es frissítés után a gázolajos paletta egy 120 lóerős 1.6L, egy 150 lóerős 2.0L MultiJet2, valamint egy 175 lóerős, TCT váltós változattal bővült. Akik viszolyogtak a dízelektől, akár az LPG-üzemű 1.4 TB benzines verziót is választhatták 120 lóerővel. A tapasztalatok szerint az alacsonyabb fogyasztású verziók hajlamosabbak műszaki problémákra, főleg a 2.0 literes motorok esetében, ahol az évek múlásával egyre gyakoribbá válnak a meghibásodások.
A 170 lóerős MultiAir motor az optimális középutat képviseli – még a szerelők is kedvezően vélekednek róla. Az Alfa nem kevés pénzt áldozott a fejlesztésére, és az eredmény magáért beszél: a rendszer 20%-kal növeli a nyomatékot, amely csúcspontját 2500-as fordulatszámon éri el, 250 Nm-rel. A 0-ról 100 km/h-ra történő gyorsulás 7,8 másodperc alatt történik, a végsebesség pedig 218 km/h. A DNA kapcsoló nem csupán marketingfogás – Dynamic módban a gázreakció drasztikusan élénkebbé válik, amit nemcsak az élményfaktor növelése, hanem az előzések és az autópályás manőverek során is nagyra lehet értékelni.