Jön a dupla vízóra!

A Föld vízkészletei nem végtelen. Hihetetlen mennyiségű vizet fogyasztunk a mezőgazdaságban, a feldolgozóiparban, az élelmiszeriparban, a ruhaiparban és a ve/yip/rban. Így valahol ezt fékezni kell! MUTATJUK MI VÁRHATÓ!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A 1815 kg-ot vontatni a 178 lóerős Evoque számára viszonylag szerény teljesítmény volt. A tesztpályán a motor ereje és a 317 lb-ft nyomaték 9,5 másodperc alatt gyorsította fel az autót 60 mph sebességre, és 30-70 mph között is 9,5 másodpercet mutatott. A maximális sebesség 124 mph volt, ami nem volt rossz eredmény.

Az Evoque a Land Rover Terrain Response rendszerével volt felszerelve, amely nemcsak azt befolyásolta, hogy a hardver és a stabilitási szoftver hogyan reagált a különböző útfelületekre, hanem azt is, hogy mennyi gázpedál mozdulat szükséges a haladáshoz.

Ha a „no program selected” vagy a Dynamic programban hagytuk, mindkettő az úton való vezetéshez volt optimalizálva, a reakció tiszta és sima volt. Kis mozgás volt az álló helyzetből, a gyorsulás tiszta volt, és a hatfokozatú automata váltó finoman működött.

A sima haladás könnyen elérhető volt, a váltó pedig nagyrészt intelligensen váltott. A legjobb üzemanyag-hatékonyságot a Drive programban érte el, így néha egy kicsit zavart volt, ha erősebbet kértek tőle, mint amit várt.

Ha saját magunk akartuk eldönteni a sebességet, ott voltak a váltófülek a kormánykeréken – amit többször használtunk, mint ahogy azt vártuk volna.

A 148 lóerős eD4 variáns kétkerékhajtású modellként volt elérhető.

Részben a négykerékhajtás eltávolításával elért 75 kg-os súlycsökkenésnek köszönhetően a kétkerékhajtású Evoque csak 109 g/km CO2-kibocsátással rendelkezett, és akár 67,3 mpg üzemanyag-fogyasztást is elérhetett.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük