Zsolti elmondása szerint hosszú időn át nem figyelt oda az étkezésére, sok zsíros, nehéz ételt fogyasztott, ami végül hasnyálmirigy-gyulladáshoz vezetett. „Sokáig nem figyeltem oda én sem, és pacalt ettem marhapörkölttel. Komoly hasnyálmirigy-gyulladást, amivel kórházba kerültem.
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
Amint beülsz, az utastér első részének kialakítása és térkihasználása kifejezetten újszerű hatást kelt. A szellőzőnyílások, a műszerek, az infotainment kijelző és az azt vezérlő kapcsolók mind egy, az egész műszerfalon végigfutó, azonos magasságban elhelyezett panelbe kerültek. E panel alatt azonban a műszerfal és az ajtókárpitok mélyebbre húzódnak, így bőséges helyet biztosítanak a térdednek és könyöködnek.
Bár a tesztautó sötét bőrrel és műanyagokkal volt felszerelve, mégis kellemes térérzetet és jó kilátást kínált az első ülésekből. Hátul azonban már más a helyzet: a felfelé emelkedő övvonal és a DS-re jellemző „cápauszony” stíluselem jelentősen korlátozza a kilátást.
A Prestige felszereltségű tesztautónkhoz 950 fontos felárért rendelhető Opéra belsőcsomag is járt, amely puha fekete bőrkárpitozású üléseket kínált óraszíj-mintás varrással, valamint fekete és bronz mintázatú bőrrel bevont műszerfalat, díszvarrással.
Ezek a prémium részletek és a középkonzol egyedi kapcsolói jól érzékeltetik, hogy a DS 3 Crossback dizájnos, luxustárgyként szeretné magát pozicionálni – és bizonyos pontokon valóban meggyőző is. Más területeken viszont, például az alsóbb szegmensekben használt kemény, fényes és olcsó hatású műanyagokkal, már nem sikerül ugyanazt az érzetet kelteni.
A nagy méretű központi érintőkijelző és a digitális műszeregység szintén a kifinomultság látszatát kívánják erősíteni, ám ez csak részben sikerül: az infotainment rendszer kissé lassú és nehézkes használatú, míg a digitális műszeregységből hiányzik egy igazán letisztult, jól olvasható „klasszikus” kijelzési mód.
A Crossback enyhén rekedtes, háromhengeres hangja nem rombolja le komolyan a prémium jellegre tett törekvéseket. Igaz, ahogy a fordulatszámmérő mutatója a 6250-es piros zónához közelít, a motor kezd kissé erőlködővé és kifulladóvá válni – de hangszíne karakteresebb és szimpatikusabb, mint sok hasonló árkategóriás, négyhengeres motor unalmas, orrhangú zúgása.