Óriási csalás a Farm VIP-ben! Kitört a botrány!

MC Ducky sérülése miatt már korábban kénytelen volt búcsút inteni a műsornak, de ezt követően újabb botrány robbant ki. A Sárga csapat jogosult volt elvenni néhány eszközt a Pirosaktól, ám még így is utóbbiak jelentős előnyre tettek szert. Aurelio kétkedve fogadta, hogy a Piros csapat több mint 100 ceruzát készített, miközben lényegesen kevesebb alapanyag állt rendelkezésükre. Nagy Zsolt Leo végül megtörve elismerte, hogy trükköztek: a ceruzák egy részét nem töltötték fel teljesen, hanem kettévágott belsővel oldották meg a dolgot. Szalontai Szilvi nem hagyta szó nélkül, hogy Leo felfedte a csapat titkát, míg a Sárgák dühösen reagáltak a csalásra.
EZ LETT A SZABÁLYSZEGÉS VÉGE:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A Volvo villamosítási stratégiájának fejlődése az első plug-in technológiai kísérletek 2000-es évek végi megjelenése óta legalábbis figyelemre méltó.
Akik hosszabb memóriával rendelkeznek, emlékezhetnek a 2007-es C30 alapú ReCharge koncepcióra: egy „sorozat-hibridre”, amely akár 62 mérföldet is meg tudott tenni tisztán elektromos üzemmódban, és egy 1,6 literes benzines motort használt az akkumulátorok töltésére, amelyek négy elektromos motort hajtottak. Ezt követően a Volvo két dízel-elektromos V70-et is használt, amelyek közösen kutatási kísérletet végeztek a Vattenfall energiavállalattal.
A „Thor kalapácsa” fényszórók továbbra is a Volvo legkönnyebben felismerhető dizájnjegyei közé tartoznak. Ma, négy évvel a V90 bevezetése után is fantasztikusan néznek ki.
Ezek a plug-in kombik 19 mérföldes elektromos hatótávolságot kínáltak, és 2010-ben Volvo-alkalmazottaknak adták őket, hogy valós körülmények között teszteljék az erősségeiket és gyengeségeiket. Elmondható, hogy a legfőbb kritika a 11,3 kWh-s akkumulátor által biztosított kibocsátásmentes hatótávolság hiánya volt.

Azóta azonban a dolgok nagymértékben felgyorsultak. A Geely tulajdonosától kapott hatalmas pénzügyi injekcióval a Volvo képes volt kihasználni az ilyen projektektől szerzett tapasztalatokat, hogy előnyre tegyen szert német riválisaival szemben. Így 2012-ben megérkezett a Volvo V60 dízel-elektromos plug-in hibrid változata, majd ezt fokozatosan követték a magasabb kategóriás, teljesítményorientált benzin-elektromos modellek, amelyek vonzó és stílusos módját kínálták a vállalati autósoknak, hogy csökkentsék üzemanyag- és adókiadásaikat.
2020-ra a Volvo teljes modellportfóliója villamosított lett, beleértve mindent a mild-hibrid modellektől a teljesen elektromos autókig. Ugyanakkor a Volvo azon is dolgozott, hogy néhány nagyobb, drágább plug-in hibrid modelljét pénzügyileg elérhetőbbé tegye, mivel a rivális gyártók villamosított portfóliója is kezdett bővülni.
A Volvo zászlóshajó kombijának frissített változata a T8 Twin Engine elődjéhez képest nemcsak valamivel kisebb teljesítményt kínál, hanem az ára is egy kicsit alacsonyabb. És ami fontos, ha nem választunk túl sok extrát, akkor ebben a modellben már elérhetjük azt a vágyott 10%-os juttatási adó sávot.
Minden V90-es modell most már valamilyen szintű villamosítással rendelkezik. A B4, B5 és B6 benzin- és dízelmodellek 48V-os mild-hibrid architektúrával vannak felszerelve, míg a T6 jelenleg az egyetlen plug-in hibrid V90-es modell.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük