Sajnos megtörtént az elkerülhetetlen Reviczky Gáborral!

Csalók csaptak le a Kossuth-díjas művészre. Reviczky Gábor maga mesélte el egy videóüzenetben, hogy internetes b*nözők célpontjává vált. A színészt – saját bevallása szerint – több millió forinttal k*rosították meg, miután rászedték egy online cs/\lás során. Őszintén vallott az esetről, hangsúlyozva: most nem színészként, hanem egy átvert emberként szólal meg, hogy másokat is figyelmeztessen.
EZT ÜZENI Reviczky Gábor:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Az Evoque kínálatának túlnyomó többsége négykerék-meghajtással érkezett, ám ha valaki hajlandó lemondani a terepképességek egy részéről a jobb üzemanyag-fogyasztás érdekében, létezik egy alacsonyabb felszereltségű, elsőkerék-meghajtású változat is az ötajtós vagy kupé kivitelből. Ez a verzió a 148 lóerős eD4 dízelmotorral és kézi váltóval készül, és hátul kék színű „Evoque” felirat jelzi, hogy nem összkerekes modellről van szó.
Az Evoque-nak számos tehetséges riválisa akad. Az Audi Q5 például hatékony motorokat kínál és jól felszerelt, de külsőre és belsőre egyaránt kevésbé karakteres, mint a kis Range Rover. Ugyanez igaz a X2-re és X3-ra is: jól vezethetők, ötajtós kivitelben kaphatók, de nem olyan feltűnőek.
A Volvo XC60 ugyanebből az időszakból tele van biztonsági funkciókkal, és a kényelme is figyelemre méltó. A Mazda CX-5 is érdemes figyelmet kap, hiszen kiváló ár-érték arányt kínál, és megbízhatóságban valószínűleg felülmúlja a Land Rovert.

2018-ban az Evoque-ot a BMW X2-vel vetették össze. Akkor már kissé eljárt az idő a brit modell felett, még a ráncfelvarrás ellenére is. Az X2 jobban vezethető és praktikusabb volt.
2015-ben az Evoque a frissen frissített Audi Q3-mal mérkőzött. Akkor az Audi jobb motorral és élesebb vezetési élménnyel aratott győzelmet, bár a későbbi Evoque facelift csökkentette a lemaradást.
2014-ben érkezett a sportosabb Porsche Macan, amely erősebb motorokat kínált, de az Evoque stílusával, terepképességeivel és nagy csomagtartójával továbbra is versenyképes maradt.
A háromajtós Evoque közvetlen stílusorientált ellenfele a MINI Paceman volt, de a Range Rover egy hajszálnyival megelőzte, kényelmesebb futóművének köszönhetően.
2012-ben az első csoportteszt során az Audi Q3 és a Volvo XC60 volt az Evoque kihívója, amely végül a stílusa, minőségi beltere és bő felszereltsége miatt győzött – az erős használtpiaci értéktartás is mellette szólt.
A Land Rover márkanév, a Range Rover presztízs és az Evoque stílusos megjelenése miatt az autó jól tartja az értékét. Ennek ellenére lehet találni jó ajánlatokat, különösen, ha nem ragaszkodunk a legmagasabb felszereltségi szintekhez.
Szakértők szerint a 2019-ben bevezetett új modell három év és 58 ezer kilométer után is a vételár 61–71 százalékát tartja meg – ez az arány a korábbi változatoknál is tapasztalható.
A legjobb választás a 2017 utáni, ráncfelvarrott modell lehet, hiszen ezek modernebb technológiát és jobb motorokat kínálnak. A Buyacar oldalán például már 22 000 fonttól találhatunk elsőkerék-meghajtású SE dízelmodelleket 40 000 km körüli futással. A jól felszerelt HSE Dynamic kivitelek ára akár 40 000 font közelébe is felkúszhat, különösen ha keveset futott autóról van szó – ez már az újabb generációs Evoque árkategóriája. Az újabb modellt a kilincsbe rejtett ajtónyitókról és a Velar stílusát idéző fényszórókról lehet megismerni.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük