Szentkirályi Alexandra és Magyar Péter!

Szentkirályi Alexandra, a fővárosi frakcióvezetője és Magyar Péter között rendkívül nagy volt a feszültség mindig is! De ahogy szokták mondani a feszültség v/nzza egymást! Magyar Péter rajongók és Alexandra rajongók most azt látják hogy egymás között rendkívüli módon iz/ik a levegő! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Fiat kivonta a kínálatból a régi két- és négyhengeres benzinmotorjait, és ehelyett bevezette ezt a háromhengeres erőforrást, amely egy szíjhajtású 12 voltos indítómotor-generátor egységgel és egy kis méretű lítiumion akkumulátorral dolgozik együtt. Ennek ellenére a rendszer összteljesítménye továbbra is szerény: 68 lóerő és 92 Nm nyomaték (68 lb ft). A modellfrissítés keretében a korábbi ötfokozatú manuális váltót egy modernebb hatsebességesre cserélték, viszont a sokat kritizált „Dualogic” félautomata – egy ötfokozatú kézi váltó – azóta sem tért vissza.

2015-ben a Fiat 500 egy alapos, régóta esedékes modellfrissítésen esett át, amely során állítólag mintegy 1900 különféle módosítást hajtottak végre az akkor már sikeres recept alapján működő modellen. A leglátványosabb változások a fényszórók, a hátsó lámpák és a lökhárítók finomhangolása voltak.

Kezdetben egyértelműen a dizájn adja el az autót – és ezen a téren a 500-as továbbra is erős. A modell arányai hűen idézik az eredeti, 1957-es Fiat 500-as formavilágát, ami önmagában is figyelemre méltó teljesítmény, tekintve, hogy az első generáció egy kétszemélyes, hátul léghűtéses motorral szerelt autó volt, míg a mostani változat négyüléses, vízhűtéses motorja pedig elöl, hagyományos elrendezésben dolgozik.

A modern 500-as egyértelműen az ’57-es ikon utódja, de nem vakon követi az elődöt. Az eredeti például nem rendelkezett a fő fényszórók alatt elhelyezett másodlagos világítóegységekkel, amelyek a mai autót karakteressé teszik. Ráadásul az első 500-asnak nem kellett megfelelnie a mai Euro NCAP törésteszteken – a jelenlegi Fiat 500-as viszont már háromcsillagos minősítést kapott a jelenlegi szabványok szerint.

A motorháztetőn futó domborítások az eredeti Cinquecento stílusát idézik, bár akkoriban még csak egy króm díszcsík futott végig a középen. A korabeli gyártástechnológia nem is tette volna lehetővé az ilyen precízen megformált éleket, mint amilyeneket a mai 500-ason látunk. A 2015-ös ráncfelvarrás során hangsúlyosabbá váltak az első és hátsó lámpák, de ez sem csorbította a kis Fiat játékos, barátságos karakterét.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük