Hoppá! Majka Tóth Andival

NEM ITT NEM CELEB SZERELEMRŐL VAN SZÓ! Megleveleztük szerintem. Tóth Andinak hívták egyébként… Osztálytársam volt. Megbeszéltük, hogy csó/oló/ni kéne már. Persze nem azt mondtam neki, hogy először csinálom, hanem hogy rutinos vagyok, meg persze ő is ezt mondta. Andiék tízemeletesben laktak a tizediken, és hazafelé mindig bementünk a lépcsőházba 5-6 percre csó/oló/ni. Jó volt, de nem emlékszem annyira.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük